Odszkodowania

odszkodowaniaRadca prawny Marcin Ratajczak z Gorzowa Wielkopolskiego prowadzi sprawy o wszelkiego rodzaju odszkodowania m.in.:

  • odszkodowania w sprawach komunikacyjnych,
  • odszkodowania za błędy lekarskie,
  • odszkodowania za wypadki, również przy pracy,
  • odszkodowania za wywłaszczenie czy też odszkodowania za mienie
  • oraz wszelkie pozostałe sprawy o odszkodowania nieujęte powyżej.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią zdecydowane działania, poparte gruntowną wiedzą i ogromnym doświadczeniem.

Nasze sukcesy

Na swoim koncie mamy już wiele pozytywnie zakończonych spraw o różnego rodzaju odszkodowania. Nasza kompleksowa wiedza na temat większości gałęzi prawa pozwala nam na wielopoziomowe działania i analizy, co daje solidną podstawę do uzyskania pełnego zadowolenia klienta. Kancelaria wywalczyła również odszkodowanie dla ofiary pobicia. Wysokość odszkodowania wynegocjowana przez Kancelarię okazała się dla Klienta na tyle satysfakcjonująca, że upoważnił on Mecenasa Ratajczaka do zawarcia ugody przed sądem. Siedzibą kancelarii jest Gorzów Wielkopolski, gdzie zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów.

Obszar działalności

Radca prawny Marcin Ratajczak prowadzi sprawy o odszkodowanie zarówno z rejonu Gorzowa Wielkopolskiego, jak też z terenu całej Polski. Docieramy do najdalszych zakątków i odkrywamy nieznane gałęzie prawa, które umożliwiają skuteczne odzyskanie stosownego odszkodowania. W celu uzyskania szczegółów prosimy o nawiązanie kontaktu z Kancelarią.