Prawo rodzinne

rozwód
Radca prawny Marcin Ratajczak (Gorzów Wielkopolski) udziela prawnych porad oraz prowadzi sprawy z zakresu spraw rodzinnych, np.:

  • sprawy o rozwód,

  • sprawy o alimenty,
  • sprawy o separację,
  • o ustalenie kontaktów z dziećmi.
  • pozbawienie władzy rodzicielskiej.

Osoby chcące uzyskać wsparcie prawne w przeprowadzeniu rozwodu lub innych spraw rodzinnych mogą liczyć na pomoc radcy prawnego polegającą nie tylko na prowadzeniu sprawy rozwodowej w sądzie, ale także na przeprowadzeniu negocjacji w celu osiągnięcia porozumienia ze stroną przeciwną. Ponadto dbam o dopełnienie wszelkich formalności natury prawnej.

Kompleksowa pomoc

Marcin Ratajczak to radca prawny, który otacza swoich klientów kompleksową opieką podczas prowadzenia sprawy o rozwód lub innych spraw dotyczących prawa rodzinnego. Kancelaria stara się zaproponować optymalne rozwiązania dla Mocodawcy i o ile to możliwe, znaleźć drogę do kompromisu.

Idea

Radca prawny Marcin Ratajczak z Gorzowa Wielkopolskiego jest prawnikiem, który wychodzi z założenia, że sprawy rozwodowe, w szczególności małżeństw posiadających dzieci, powinny być prowadzone delikatnie ze względu na dobro dzieci. Jako doświadczony prawnik doskonale wie, że dotyka często spraw trudnych, wrażliwych i wymagających poufności, dlatego do każdego rozwodu podchodzi indywidualnie, z ogromną dawką wyczucia.

Pole działania

Kancelaria prowadzi sprawy zarówno przed sądami w Gorzowie Wielkopolskim jak też przed sądami w innych miastach. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z kancelarią radcy prawnego Marcina Ratajczaka.